Asfalt Fiyatları Teklifi Al

Asfalt Fiyatları Teklifi Al

İçkale Petrol ve İnşaat olarak, asfalt işleri yapan firmalar arasında müşterilerinin bütçesini göz önünde bulundurarak, asfalt maliyetini kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlar ile siz müşterilerimize sunuyoruz.

Asfalt fiyatları, çeşitli uygulama alanlarında farklılık gösterebilir. Asfalt fiyatlarımızı uygulama zeminine ve müşterinin asfalt maliyeti hedeflerine uygun olarak ekonomik fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Asfalt fiyatlarımıza asfaltın zemine tutunması için kullanılan malzeme olan emülsiyon (zift), asfalt emülsiyon fiyatları (asfalt zift fiyatları) adı altında dahildir.

Toplam asfalt ücretini uygun birim fiyatlarımız ile beraber uzman ve tecrübeli ekiplerimizle müşterilerimize sunuyoruz. Asfalt yapımı, asfalt serimi, asfalt bakım ve tamir işleri, sıcak yol asfalt serimi, otopark asfalt kaplama, açık ve kapalı alanları asfaltlama gibi çeşitli asfalt ihtiyaçlarınızı zemine göre asfalt tip -1-, asfalt tip -2- ve özel asfalt tip -0- olarak uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile ekonomik çözümlere kavuşturuyoruz.

  Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Adres
  Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:98 Kadıköy / İSTANBUL
  Telefon
  0 (216) 326 00 97
  E-Mail
  info@ickalepetrol.com