İstasyon İşletmeciliği

Güvenilir akarkayıt ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. TSE standartlarına uygun olarak 2 akaryakıt istasyonu ile faaliyetlerimizi sürdürüyor, tüm tesislerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Akaryakıt sektöründeki perakende faaliyetlerimizi Türkiye geneline yayılan hizmet ağımızı etkin bir şekilde yönetebilmek, en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda öncelikle istasyonlarımız ve çevresinde gerekli güvenlik önlemlerini alır, istasyon çalışanlarının sağlıklı ve emniyetli bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri amacıyla tüm istasyonlarımızda OPET standartlarının gerçekleşmesini sağlar ve çevresel etkimizi minimize edecek uygulamalara imza atarız.

Gerçekleştirdiğimiz periyodik bakımlar ve ürün kontrollerinin yanı sıra istasyon personellerine sağladığımız eğitimlerle kusursuz hizmet hedefimizdir. Türkiye genelinde istasyon sayımızı 5’e çıkarmak 2019 yılı başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Esenyurt İçkale Petrol

Orhangazi Mah. Mercedes Bul. NO:11 Esenyurt/İSTANBUL

0 (216) 326 00 97

0 (216) 326 00 98

info@ickalepetrol.com

Şanlıurfa İçkale Petrol

Külünçe Mah. Akçakale Cad. NO:73 Eyyübiye- ŞANLIURFA

0 (216) 326 00 97

0 (216) 326 00 98

info@ickalepetrol.com

otobilbasvuru
Otobil ile Kontrol Sizde!

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, para ödemeden ve fatura almadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir.

hjjk
Toptan Akaryakıt Satışı

Toplu akaryakıt tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların ihtiyaçlarını gidererek, ticari ve endüstriyel satışlarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Balıkesir İli Muhtelif Mahalle Cadde ve Sokaklarının Sathi Kaplama
Yolları İnşaa Ediyoruz

Şirketimiz kuruluşundan bu yana asfaltçılık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.  Sürekli yeniliklerin sektörüne tam anlamıyla entegre ve titiz şekilde, yorulmadan çalışıyoruz.

  Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Adres
  Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:98 Kadıköy / İSTANBUL
  Telefon
  0 (216) 326 00 97
  E-Mail
  info@ickalepetrol.com