Otobil

Otobil Nedir?

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

Yakıt Kart Nedir?

Firmaların kendilerine ait ya da tedarikçisi olan firmalara ait araçların yakıt tüketimlerini kontrol altına almasını sağlayan bir sistemdir. 2006 yılında uygulanmaya başlamıştır.Yakıt Kart ile anlaşmalı kurumlar, OPET ve Sunpet istasyonlarından yakıt alışverişi yapıyor, tedarikçilerinin yakıt tüketimlerini kontrol altına alıp, özel finansal şartlardan yararlanma imkanına kavuşuyor.

Otofilo Nedir?

Otobil sahibi araçlar için filo yönetimi sistemi olarak tarif edilebilen, kurumsal veya bireysel farklı birçok sektördeki firmalara, sahip oldukları araçlar için; araçlarına dair konum, çalışma durumu, hızı, yakıt tüketimi, kullanıcı sürüş tarzı ve performansı, tüm bu aksiyonların maliyet-kazanç yönetimi kapsamında bilgilerini, takip ve istenen tarih aralığı bazında raporlama yapma imkanı sunan, filo takip sistemidir.

hjjk
Toptan Akaryakıt Satışı

Toplu akaryakıt tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların ihtiyaçlarını gidererek, ticari ve endüstriyel satışlarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Istasyon-1
Akaryakıt İstasyonlarımız

Güvenilir akarkayıt ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. TSE standartlarına uygun olarak 4 akaryakıt istasyonu ile faaliyetlerimizi sürdürüyor, tüm tesislerimizle sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Balıkesir İli Muhtelif Mahalle Cadde ve Sokaklarının Sathi Kaplama
Yolları İnşaa Ediyoruz

Şirketimiz kuruluşundan bu yana asfaltçılık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.  Sürekli yeniliklerin sektörüne tam anlamıyla entegre ve titiz şekilde, yorulmadan çalışıyoruz.

  Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Adres
  Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:98 Kadıköy / İSTANBUL
  Telefon
  0 (216) 326 00 97
  E-Mail
  info@ickalepetrol.com

  Başvuru Formu

  Akaryakıt alımlarınızda avantajlı kampanyalar hakkında bilgi alabilmek için aşağıdaki formu doldurunuz.
  İlgili müşteri temsilcilerimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır.