Toptan Akaryakıt Satımı

Sevkiyatlarımızı Türkiye genelinde OPET’in işlettiği veya anlaşmalı olduğu dolum tesislerinden sağlık, emniyet, çevreye duyarlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Kurumsal müşterilerimize ve grubumuza ait şirketlerimize şantiyelerine tanker filomuz veya OPET nakliye filosu desteği ile güvenli ürün sevkiyatımızı artırmak hedeflerimizden bir diğeridir.

Akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan en yenilikçi Türk dağıtım şirketi OPET Petrolcülük A.Ş’nin en iyi bayilerinden biriyiz. Kurumsal şirketlerin araçlarına, akaryakıt temin edip, 24 saat kontrol altında tutacakları bir Taşıt Otomasyon Sistemi, taşıtların tüm Türkiye’deki OPET istasyonlarında otomatik olarak, nakit ödeme yapmadan ve ayrı ayrı fatura almadan, fiş doldurmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerinin el değmeden elektronik ortamda son kullanıcıya günlük güncel bilgiler halinde ulaştıran bir sistemdir.

Otobil distribütörü olarak Türkiye genelinde kurumsal 1000 müşteri ve 30 milyon ciroya ulaşmak 2019 yılı hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Perakende Satışlar

Akaryakıt sektöründeki perakende faaliyetlerimizi Türkiye geneline yayılan hizmet ağımızı etkin bir şekilde yönetebilmek, en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda öncelikle istasyonlarımız ve çevresinde gerekli güvenlik önlemlerini alır, istasyon çalışanlarının sağlıklı ve emniyetli bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri amacıyla tüm istasyonlarımızda OPET standartlarının gerçekleşmesini sağlar ve çevresel etkimizi minimize edecek uygulamalara imza atarız.

Gerçekleştirdiğimiz periyodik bakımlar ve ürün kontrollerinin yanı sıra istasyon personellerine sağladığımız eğitimlerle kusursuz hizmet hedefimizdir.

Türkiye genelinde istasyon sayımızı 5’e çıkarmak 2019 yılı başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Yakıt Tasarufu

İçkale Petrol ile işbirliği yaptığınızda elde edeceğiniz yakıt tasarrufu; giderlerinizi azaltır, rekabet gücünüzü artırır.

Esnek Ödeme

İçkale Petrol ticari müşterileri, esnek ödeme yapılandırmasından yararlanarak sektörlerinde rekabet avantajı kazanır.

Pompa Kurulumu Hizmeti

İçkale Petrol, tank ve pompa kurulumu hizmeti de vermektedir (İş sirkülasyonu nedeniyle, akaryakıt istasyonuna uğrayamayan ve akaryakıt ihtiyacını kendi alanında kurulan pompalar aracılığıyla optimal şekilde gidermek isteyen kuruluşlar için).

Soru ve Cevaplar

 1. 1
  Pompalardan Hava Basmak!

  Halk arasında hava basmak diye tabir edilen ve tüketiciye daha az yakıt vermekle sonuçlanan operasyon teknik manada mümkün değildir. Çünkü pompa emişi sürekli olarak sıvının içerisindedir, ayrıca pompaların içinde bulunan seperatörler sisteme havanın karışması halinde havayı akaryakıttan ayırarak böyle bir olasılığı engeller. Ayrıca Gezici Kalite Kontrol laboratuvarları da pompalarda hassas dolum testi yaparak, gerektiğinde pompaların kalibrasyonun yapılması da dahil her türlü tedbirin düzenli olarak alınmasına yardımcı olur.

 2. 2
  Sulu benzin satmak!

  Benzin bir hidrokarbon olup, inorganik bir malzeme olan su ile asla karışmaz ve bilinçli olarak karıştırılmaya çalışılsa dahi, su deponun dibinde birikir. Depodaki şikayet edien suyun kaynağı ağırlıklı olarak hava’dır. Havanın içerisindeki nem nefeslenme kanalı ile akaryakıt depolarına girmekte ve yoğunlaşarak dipte birikmektedir. Bu suyu bertaraf etmek için akaryakıt istasyonlarının günlük, araç kullanıcılarının ise servislerinin belirlediği aralıklarla tank ve depo dibi temizliği yapmaları gerekmektedir.

 3. 3
  Akaryakıt 'Kilo' ile alınır, 'Litre' ile satılır!

  Akaryakıt tüketiciye istasyonlardan herzaman “Litre” cinsinden satılmaktaydı ve hala böyle satılmaktadır. 1998 Akaryakıt Fiyat İstikrar Fonu kararnamesi uyarınca da hem akaryakıt dağıtım şirketleri, hem de bayiler ürünü hacimsel olarak “Litre cinsinden” alıp satmaktadırlar. Dolayısıyla kilo-litre farkı ve buna bağlı kayıp veya kazançlar sözkonusu değildir

 4. 4
  Arabanızda ters giden bir şeyin olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz?

  Kontrol panelindeki ışıklara göz atmanız yapılacak ilk şeydir. Orada ışığı yanan benzin, motor, yağ veya diğer önemli uyarılar, sizi bir şeyin ters gittiğinden haberdar edecektir. Arabanın kullanım kılavuzunu okuyup, bu ışıkların ne anlama geldiğini öğrenip, tehlikeli durumu öğrenmeniz gerekmektedir. Ama kontrol paneli size her zaman neyin ters gittiğini söyleyemeye bilir. Örneğin, aracınız yolculuk sırasında birden bire sallanmaya, savrulmaya başlayabilir. Böyle durumlarda panik yapmadan yavaşça aracı yolun sağ tarafına çekmek gerekir. Bunun sebebi lastiğinizin inik veya patlak olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu genel olayların dışında, her zaman arabadan gelen koku , ses ve dokunuş tersliklerine karşı duyarlı olmalısınız.

otobilbasvuru
Otobil ile Kontrol Sizde!

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, para ödemeden ve fatura almadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir.

Istasyon-1
Akaryakıt İstasyonlarımız

Güvenilir akarkayıt ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. TSE standartlarına uygun olarak 4 akaryakıt istasyonu ile faaliyetlerimizi sürdürüyor, tüm tesislerimizle sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Balıkesir İli Muhtelif Mahalle Cadde ve Sokaklarının Sathi Kaplama
Yolları İnşaa Ediyoruz

Şirketimiz kuruluşundan bu yana asfaltçılık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.  Sürekli yeniliklerin sektörüne tam anlamıyla entegre ve titiz şekilde, yorulmadan çalışıyoruz.

  Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Adres
  Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:98 Kadıköy / İSTANBUL
  Telefon
  0 (216) 326 00 97
  E-Mail
  info@ickalepetrol.com