Kurumsal

Hakkımızda

Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

 1. Perakende Satışlar

  Akaryakıt sektöründeki perakende faaliyetlerimizi Türkiye geneline yayılan hizmet ağımızı etkin bir şekilde yönetebilmek, en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda öncelikle istasyonlarımız ve çevresinde gerekli güvenlik önlemlerini alır, istasyon çalışanlarının sağlıklı ve emniyetli bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri amacıyla tüm istasyonlarımızda OPET standartlarının gerçekleşmesini sağlar ve çevresel etkimizi minimize edecek uygulamalara imza atarız.

  Gerçekleştirdiğimiz periyodik bakımlar ve ürün kontrollerinin yanı sıra istasyon personellerine sağladığımız eğitimlerle kusursuz hizmet hedefimizdir.

  Türkiye genelinde istasyon sayımızı 5’e çıkarmak 2019 yılı başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 2. Dökme Akaryakıt (Toptan) Satışlarımız

  Sevkiyatlarımızı Türkiye genelinde OPET’in işlettiği veya anlaşmalı olduğu dolum tesislerinden sağlık, emniyet, çevreye duyarlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

  Kurumsal müşterilerimize ve grubumuza ait şirketlerimize şantiyelerine tanker filomuz veya OPET nakliye filosu desteği ile güvenli ürün sevkiyatımızı artırmak hedeflerimizden bir diğeridir.

  Akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan en yenilikçi Türk dağıtım şirketi OPET Petrolcülük A.Ş’nin en iyi bayilerinden biriyiz. Kurumsal şirketlerin araçlarına, akaryakıt temin edip, 24 saat kontrol altında tutacakları bir Taşıt Otomasyon Sistemi, taşıtların tüm Türkiye’deki OPET istasyonlarında otomatik olarak, nakit ödeme yapmadan ve ayrı ayrı fatura almadan, fiş doldurmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerinin el değmeden elektronik ortamda son kullanıcıya günlük güncel bilgiler halinde ulaştıran bir sistemdir.

  Otobil distribütörü olarak Türkiye genelinde kurumsal 1000 müşteri ve 30 milyon ciroya ulaşmak 2019 yılı hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Sektörde Türkiye’nin bir numaralı akaryakıt firması olmak, hizmet ve ürün kalitesi ile tüketicinin birincil tercihi olarak bilinirlik ve süreklilik sağlamaktır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı ekonomik, hukuki ve ahlaki ilkelere bağlı sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak OPET müşterileri, çalışanları ve ortağının beklentilerini en üst seviyede tutmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı her zaman memnun eden, bölgesinde ve dünyada lider bir grup olma hedefimizi sahip çıktığımız şirket değerlerimizle belirliyoruz:

Müşteri Odaklı

Tüm müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılayabilme adına sürekli saha araştırması yapıyor ve bilgi topluyoruz.

Dürüst ve Şeffaf

Hizmet verdiğimiz sektörlerde dürüst ve tutarlı bir hizmetin müşterilerimizin güvenini kazanmada kilit faktör olduğuna inanıyoruz.

Sürekli Gelişimci

Sektörel olarak gelişimciliğin ve yenilikçiliğin ülke ve toplumumuza katacağı muhtemel faydalar adına ileriye yönelik her fikre saygı duyuyoruz.

Çevre ve Topluma Duyarlı

‘İnsan’ kavramına verdiğimiz başlıca önem neticesinde sürdürülebilir, çevre ve topluma yönelik her türlü sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz.

  Akaryakıt sektöründe Türkiye’nin lokomotif şirketlerinden ve en büyük yerli akaryakıt dağıtım şirketi OPET ile çalışmaktayız. Sektörde OPET markası altında artan potansiyele sahip perakende satış hizmeti satış hizmeti, otobil distribütörü, dökme toptan satış, madeni yağ satış faaliyetlerimiz bulunmaktadır.
  Adres
  Koşuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:98 Kadıköy / İSTANBUL
  Telefon
  0 (216) 326 00 97
  E-Mail
  info@ickalepetrol.com